World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Французький стартап Mirakl

Французький стартап Mirakl закрив черговий раунд фінансування серії E на суму $555 млн.

Після цього раунду компанія оцінюється в $3,5 млрд. Mirakl допомагає вам запустити маркетплейс у вашому інтернет-магазині для кінцевих споживачів або для B2B-клієнтів. Це ринок програмного забезпечення як послуги, що означає, що Mirakl керує ринком для вас. Silver Lake очолює інвестиції, в яких також беруть участь існуючі інвестори 83North, Elaia Partners, Felix Capital і Permira. Завдяки сьогоднішньому раунду фінансування Mirakl переживає стрибок в оцінці, оскільки минулого року компанія закрила раунд фінансування на суму 300 мільйонів доларів США з оцінкою в 1,5 мільярда доларів.

Серед клієнтів Mirakl - ABB, Accor, Airbus Helicopters, Carrefour, Express, Leroy Merlin, The Kroger Co. і Toyota Material Handling, Fnac, Etsy, Conofarma, Cdiscount.... Швидше за все, ви вже знайомі з ринками онлайн-покупок. Якщо бренд електронної комерції не має продукту, який ви шукаєте, він може порекомендувати вам бренд сторонніх продавців. Ви можете купити товар у цього стороннього продавця безпосередньо з магазину, який ви використовуєте. Mirakl може допомогти вам додати маркетплейс на ваш сайт. Деякі інтернет-магазини перевершили внутрішні транзакції на маркетплейсах. Це вигідний перехід, оскільки компанії електронної комерції не володіють інвентарем сторонніх продавців. Це вивільняє певний капітал для збільшення охоплення та онлайн-продажів. І ця тенденція не обмежується інтернет-магазинами, орієнтованими на споживача. З'являються ринки B2B. Наприклад, виробники автомобілів залежать від багатьох різних постачальників. Всі вони можуть розміщувати перелік деталей безпосередньо на маркетплейсі, щоб ремонтні майстерні могли легко знайти потрібну деталь для ремонту автомобіля.

Коли ви додаєте компонент маркетплейсу, ви переходите від моделі "один-до-багатьох" до моделі "багато-до-багатьох". Це означає, що ви повинні переконатися, що використовуєте переваги вашого маркетплейсу, співпрацюючи з правильними сторонніми продавцями. Як сторонній продавець, ви також повинні розміщувати свої товари на якомога більшій кількості маркетплейсів. Ось чому компанія також створила щось під назвою Mirakl Connect. Стартап позиціонує себе як центральний елемент екосистеми маркетплейсів, що з'єднує інтернет-магазини з продавцями. Клієнти Mirakl можуть використовувати Mirakl Connect для пошуку сторонніх продавців. А сторонні продавці можуть легше розміщувати свої товари на сумісних з Mirakl маркетплейсах.

Детальніше читайте тут*