World e-Com Блог|UA
Онлайн-експорт

Amazon в Японії

Amazon розпочав свою діяльність в Японії у 2000 році, і зараз це другий за величиною ринок, на який припадає 11% світового інтернет-трафіку Amazon. Японія стала четвертим іноземним ринком, який відкрив Amazon, після Великої Британії, Німеччини та Франції.

За даними Euromonitor, у 2017 році частка Amazon на японському ринку онлайн-рітейлу становила 23%, а частка Rakuten - 18,5%. Згідно з іншими джерелами, ці дві компанії знаходяться на рівних.

Навпаки, дослідження NTTCom Research показало, що покупці на Amazon Japan мають відносно низькі щомісячні витрати, переважно на книги, журнали, DVD-диски та відеоігри. Дослідження також виявило низький рівень проникнення членства в програмі Prime: 16,6 відсотка покупців Amazon в Японії порівняно з 65 відсотками в США.

mazon продовжує жорстку конкуренцію в Японії, інвестуючи в доставку в той же день і привертаючи увагу влади до своєї цінової політики. Дизайн веб-сайту Amazon Japan такий самий, як і в усьому світі, на відміну від захаращеного веб-сайту Rakuten Ichiba.

Amazon Japan набагато доступніший для іноземних продавців, ніж Rakuten Ichiba, і часто є першим вибором для компаній, які виходять на японський ринок. Оголошення повинні бути перекладені, а підтримка клієнтів повинна надаватися японською мовою, але є кілька агентств, які можуть допомогти з цими вимогами, а Seller Central надає звичний інтерфейс для управління продажами.

читайте більше тут*