World e-Com Blogs|LV
Tiešsaistes eksports

FBA pret FBS - kas tas ir un kāpēc tam ir nozīme?

Izmantojot divu kanālu e-eksporta iespēju, e-mazumtirgotāji savas vajadzības apmierina vai nu no krājumiem, kas tiek glabāti trešo pušu izplatīšanas centros (FBA), vai no saviem krājumiem (FBS).

Lai paplašinātu pārrobežu uzņēmējdarbību, e-mazumtirgotājiem ir savlaicīgi jāreaģē uz saviem ārvalstu klientiem.

Saskaņā ar 900 Ķīnas e-komercijas mazumtirgotāju, kas sniedz pakalpojumus starptautiskajos tirgos, aptauju 71 % no tiem uzskata, ka pieprasījuma apmierināšana ir to uzņēmējdarbības modeļa galvenā prioritāte. Tas, savukārt, mudina dažus lielākos tirdzniecības portālus ieviest dažādas izpildes iespējas.

Amazon, kam ir cieši saistīti izpildes tīkli visā pasaulē, piedāvā Amazon pārdevējiem divas galvenās izpildes iespējas - vai nu izmantojot krājumus, kas atrodas Amazon izplatīšanas centrā (Fulfillment by Amazon, FBA), vai arī izmantojot pašu pārdevēju pārvaldītos krājumus (Fulfillment by Seller, FBS).

Lai mudinātu pārdevējus izmantot FBA, Amazon sola paplašināt viņu uzņēmējdarbību un palīdzēt viņiem sasniegt vairāk klientu, nodrošinot viņiem ātrākas piegādes iespējas un uzticamus atgriešanas pakalpojumus.

Savukārt, ja pārdevēji izmantos šo izpildes iespēju, viņiem būs jāmaksā papildu maksa par pakalpojumiem.

vairāk lasīt šeit*