World e-Com Blogs|LV

Francijas jaunuzņēmums Mirakl

Francijas jaunuzņēmums Mirakl ir noslēdzis vēl vienu E sērijas finansējuma kārtu 555 miljonu ASV dolāru apmērā.

Pēc šīs kārtas uzņēmuma vērtība ir 3,5 miljardi ASV dolāru. Mirakl palīdz izveidot tiešsaistes veikalu, kas paredzēts galapatērētājiem vai B2B klientiem. Tas ir programmatūras kā pakalpojuma tirgus, kas nozīmē, ka Mirakl pārvalda tirgu jūsu vietā. Silver Lake ir vadošais investors, un tajā piedalās arī esošie investori 83North, Elaia Partners, Felix Capital un Permira. Līdz ar šodienas finansējuma kārtu Mirakl piedzīvo lēcienu vērtējumā, jo pagājušajā gadā uzņēmums noslēdza 300 miljonu ASV dolāru finansējuma kārtu, kurā tā vērtība bija 1,5 miljardi ASV dolāru.

Mirakl klientu vidū ir ABB, Accor, Airbus Helicopters, Carrefour, Express, Leroy Merlin, The Kroger Co un Toyota Material Handling, Fnac, Etsy, Conofarma, Cdiscount..... Iespējams, ka jūs jau esat iepazinušies ar tiešsaistes iepirkšanās tirgiem. Ja e-komercijas zīmolam nav jūsu meklējamā produkta, tas var ieteikt jums trešās puses pārdevēja zīmolu. Jūs varat iegādāties preci no šī trešās puses pārdevēja tieši tajā veikalā, kuru izmantojat. Mirakl palīdzēs jums pievienot šo tirdzniecības vietu jūsu tīmekļa vietnei. Daži tiešsaistes mazumtirgotāji ir pārspējuši tirgus vietnes iekšējo darbību. Tā ir ienesīga pāreja, jo e-komercijas uzņēmumiem nepieder trešo pušu pārdevēju inventārs. Tas atbrīvo zināmu kapitālu, lai palielinātu sasniedzamību un tiešsaistes pārdošanas apjomus. Un šī tendence attiecas ne tikai uz patērētājiem domātiem tiešsaistes mazumtirgotājiem. Parādās arī B2B tirgi. Piemēram, automobiļu ražotāji ir atkarīgi no daudziem dažādiem piegādātājiem. Viņi visi var tieši norādīt detaļas tirgū, lai remontdarbnīcas varētu viegli atrast pareizo detaļu automašīnas remontam.

Pievienojot tirgus komponentu, jūs pāriet no modeļa "viens pret daudziem" uz modeli "daudzi pret daudziem". Tas nozīmē pārliecināties, ka izmantojat sava tirgus platformas priekšrocības, sadarbojoties ar pareizajiem trešo pušu pārdevējiem. Kā trešās puses pārdevējam tas nozīmē arī to, ka jums jāiekļauj savi produkti pēc iespējas vairāk tirdzniecības vietās. Tāpēc uzņēmums ir izveidojis arī kaut ko tādu, ko sauc par Mirakl Connect. Šis jaunuzņēmums pozicionē sevi kā tirgus vietu ekosistēmas centrālo elementu, kas savieno tiešsaistes mazumtirgotājus ar pārdevējiem. Mirakl klienti var izmantot Mirakl Connect, lai atrastu trešo pušu pārdevējus. Savukārt trešo pušu pārdevēji var vieglāk piedāvāt savus produktus ar Mirakl saderīgās tirdzniecības vietās.

vairāk lasīt šeit*