World e-Com Блог|UA

Чому Jumia перемагає Amazon та Alibaba в Африці?

Jumia називають "африканським Amazon". Це найбільший оператор електронної комерції в Африці, який випереджає Amazon і китайську Alibaba, і перший африканський технологічний стартап, який вийшов на Нью-Йоркську фондову біржу. Інвестори покладали великі надії на Jumia, коли компанія вийшла на біржу в 2019 році. Зараз Jumia пристосовується до свого нового міжнародного статусу і з'ясовує, що цей статус означає для африканського континенту.

Jumia - найбільший африканський онлайн-ритейлер. Саша Пуаньоннек і Джеремі Ходара, колишні співробітники McKinsey & Company, заснували компанію в 2012 році. Подібно до Amazon та Alibaba, Jumia дозволяє клієнтам купувати такі товари, як мобільні телефони, взуття та продукти харчування онлайн. Jumia також пропонує оплату рахунків, доставку їжі та мобільних телефонів;

China Daily, китайська державна інформаційна організація, повідомляє, що з моменту виходу на континент Alibaba обслужила 4,2 мільйона африканських клієнтів через свої сервіси AliExpress.

Jumia обслуговує 4,3 мільйона користувачів і 81 000 активних продавців у 14 країнах. Amazon доступний в 11 країнах Африканського континенту, але ні Amazon, ні Alibaba не мали переваги старту в африканських країнах. Jumia, наприклад, пропонує унікальні функції, що дозволяють покупцям оплачувати товари після доставки.

⏯ YouTube CNBC